Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 25SVPF82M
25SVPF82M
25SVPF82M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25SVPF82M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25SVPF82M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25SVPF82M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85715 pcs Φύλλο δεδομένων 25SVPF82M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SVPF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 150mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα P16515DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 28 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 82µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 82µF