Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 25SVPF100M
25SVPF100M
25SVPF100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25SVPF100M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25SVPF100M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25SVPF100M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SVPF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 160mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.2A @ 100kHz Ακροαματικότητα -