Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 25SVPF27MX
25SVPF27MX
25SVPF27MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25SVPF27MX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25SVPF27MX
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25SVPF27MX Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120257 pcs Φύλλο δεδομένων 25SVPF27MX View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά OS-CON™, SVPF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 122.5mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.45A @ 100kHz Ακροαματικότητα -