Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > FCSL110R015FER
FCSL110R015FER
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FCSL110R015FER με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FCSL110R015FER
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.015 OHM 5W 4320 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FCSL110R015FER Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.015 OHM 5W 4320 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84750 pcs Φύλλο δεδομένων FCSL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 11050
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm) Σειρά FCSL
Λειτουργία του πίνακα 15 mOhms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 4320 (11050 Metric), 2043
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 15 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Σύνθεση Metal Foil