Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > FCSL05R020FER
FCSL05R020FER
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FCSL05R020FER με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FCSL05R020FER
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1% 1/5W 0402
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FCSL05R020FER Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1% 1/5W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 317964 pcs Φύλλο δεδομένων FCSL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά FCSL
Λειτουργία του πίνακα 20 mOhms Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 0204 (0510 Metric), 0402
Αλλα ονόματα FCSL05R020FERTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 20 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Wide 0204 (0510 Metric), 0402 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil