Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > FCSL150R005FER
FCSL150R005FER
FCSL150R005FER
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FCSL150R005FER με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FCSL150R005FER
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.005 OHM 10W 2959 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FCSL150R005FER Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.005 OHM 10W 2959 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31083 pcs Φύλλο δεδομένων FCSL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 15075
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.295" W (15.00mm x 7.50mm) Σειρά FCSL
Λειτουργία του πίνακα 5 mOhms Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 2959 (7515 Metric), 5929
Αλλα ονόματα FCSL150R005FERTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5 mOhms ±1% 10W Chip Resistor Wide 2959 (7515 Metric), 5929 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil