GCHDLPF15F15F
GCHDLPF15F15F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GCHDLPF15F15F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GCHDLPF15F15F
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή GENDER CHANGER HD DSUB 15POS F-F
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
300 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GCHDLPF15F15F Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή GENDER CHANGER HD DSUB 15POS F-F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27167 pcs Φύλλο δεδομένων GCHDLPF15F15F
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις θωράκιση -
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated Σειρά GCLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 3
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
περιλαμβάνει 5 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws, 2 Nuts στέγαση χρώμα Yellow
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Μετατροπή σε (Adapter End) D-Sub, 15 HD, Female