GCHDLP44M44M
GCHDLP44M44M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GCHDLP44M44M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GCHDLP44M44M
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή GENDER CHANGER HD DSUB 44POS M-M
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GCHDLP44M44M Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή GENDER CHANGER HD DSUB 44POS M-M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9795 pcs Φύλλο δεδομένων GCHDLP44M44M
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις θωράκιση -
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated Σειρά GCLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 3
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
στέγαση χρώμα Yellow Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή Adapter Connector D-Sub, 44 HD, Male To D-Sub, 44 HD, Male Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 3A