GCHDLP62M62M
GCHDLP62M62M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GCHDLP62M62M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GCHDLP62M62M
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GCHDLP62M62M Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5489 pcs Φύλλο δεδομένων GCHDLP62M62M
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις θωράκιση -
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated Σειρά GCLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 3
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
στέγαση χρώμα Yellow Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή Adapter Connector D-Sub, 62 HD, Male To D-Sub, 62 HD, Male Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 3A