Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 179-015-413R671
179-015-413R671
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 179-015-413R671 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 179-015-413R671
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
252 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 179-015-413R671 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13932 pcs Φύλλο δεδομένων 179-yyy-413R671
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A); 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 179 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2, 2
Αριθμός θέσεων 15, 15 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub - Stacked
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)