Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 179-015-313R571
179-015-313R571
179-015-313R571
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 179-015-313R571 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 179-015-313R571
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs28 pcs56 pcs
112 pcs252 pcs504 pcs1008 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 179-015-313R571 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17851 pcs Φύλλο δεδομένων 179-yyy-313R571Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A); 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 179 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1215FME
179015313R571
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2, 2 Αριθμός θέσεων 15, 15
τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Λεπτομερής περιγραφή 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας Stamped Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub - Stacked Χρώμα Black
Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)
Σχετικά προϊόντα
179-015-412-571 Image
  • Μέρος#:179-015-412-571
  • Κατασκευαστές:NorComp