Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 179-015-513R691
179-015-513R691
179-015-513R691
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 179-015-513R691 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 179-015-513R691
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
252 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 179-015-513R691 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15245 pcs Φύλλο δεδομένων 179-yyy-513R691
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A); 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 179 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 179-315FFE Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2, 2 Αριθμός θέσεων 15, 15
τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 15, 15 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας Stamped Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub - Stacked Χρώμα Black
Backspace Spacing 0.318" (8.08mm)
Σχετικά προϊόντα
179-015-413R491 Image
  • Μέρος#:179-015-413R491
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
  • Σε απόθεμα:16271
179-015-612-571 Image
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR