Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Αντηχεία > CSTCW48M0X51-R0
CSTCW48M0X51-R0
CSTCW48M0X51-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSTCW48M0X51-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSTCW48M0X51-R0
Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 48.0000MHZ 6PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSTCW48M0X51-R0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 48.0000MHZ 6PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος Ceramic
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά CERALOCK® CSTCW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, Non-Standard
Αλλα ονόματα 490-1206-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Ύψος 0.053" (1.34mm) Ανοχή συχνότητας ±0.5%
Σταθερότητα συχνότητας ±0.2% Συχνότητα 48MHz
Χαρακτηριστικά Built in Capacitor Λεπτομερής περιγραφή 48MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 6pF ±0.2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount
χωρητικότητα 6pF