Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Αντηχεία > CSTCV24M0X51Q-R0
CSTCV24M0X51Q-R0
CSTCV24M0X51Q-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSTCV24M0X51Q-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSTCV24M0X51Q-R0
Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 24.0000MHZ 5PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CSTCV24M0X51Q-R0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 24.0000MHZ 5PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος Ceramic
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm) Σειρά CERALOCK® CSTCV
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 490-7869-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.051" (1.30mm)
Ανοχή συχνότητας ±0.5% Σταθερότητα συχνότητας ±0.3%
Συχνότητα 24MHz Χαρακτηριστικά Built in Capacitor
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 5pF ±0.3% -40°C ~ 125°C Surface Mount χωρητικότητα 5pF