Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Αντηχεία > CSTCR7M68G53-R0
CSTCR7M68G53-R0
CSTCR7M68G53-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSTCR7M68G53-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSTCR7M68G53-R0
Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 7.6800MHZ 15PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSTCR7M68G53-R0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CER RES 7.6800MHZ 15PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος Ceramic
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά CERALOCK® CSTCR
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, Non-Standard
Αλλα ονόματα 490-7868-2
CSTCR7M68G53-R0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.047" (1.19mm) Ανοχή συχνότητας ±0.5%
Σταθερότητα συχνότητας ±0.2% Συχνότητα 7.68MHz
Χαρακτηριστικά Built in Capacitor Λεπτομερής περιγραφή 7.68MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% -40°C ~ 125°C Surface Mount
χωρητικότητα 15pF