Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG85CA
MXLSMLG85CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG85CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG85CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG85CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7441 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 94.4V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 85V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 20.8A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing