Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG8.5CAE3
MXLSMLG8.5CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG8.5CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG8.5CAE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG8.5CAE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6081 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 9.44V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 8.5V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 208.4A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing