Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG90CA
MXLSMLG90CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG90CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG90CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG90CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7254 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 100V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 90V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 20.6A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing