Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG26CA
MXLSMLG26CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG26CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG26CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG26CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6796 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 28.9V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 26V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 71.2A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing