Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG24CA
MXLSMLG24CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG24CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG24CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG24CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6878 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26.7V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 24V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 77.2A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing