Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG30CAE3
MXLSMLG30CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG30CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG30CAE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG30CAE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7130 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 33.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 30V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 62A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing