Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ54A
MSMBJ54A
MSMBJ54A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ54A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ54A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ54A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 83770 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 60V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 1086-8125
1086-8125-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.9A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MSMBJ58AE3/TR
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS
  • Σε απόθεμα:96361
MSMBJ54AE3 Image
  • Μέρος#:MSMBJ54AE3