Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ51A
MSMBJ51A
MSMBJ51A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ51A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ51A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ51A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 64182 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 51V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 82.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 56.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 1086-8121
1086-8121-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MSMBJ51A/TR
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS
  • Σε απόθεμα:84103
MSMBJ51AE3 Image
  • Μέρος#:MSMBJ51AE3