Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ58A
MSMBJ58A
MSMBJ58A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ58A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ58A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ58A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 100218 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 64.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 1086-8129
1086-8129-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MSMBJ58AE3 Image
  • Μέρος#:MSMBJ58AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Σε απόθεμα:101587
  • Μέρος#:MSMBJ6.0A/TR
  • Περιγραφή:TVS
MSMBJ54CAE3 Image
  • Μέρος#:MSMBJ54CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA