Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ12CA
MSMBJ12CA
MSMBJ12CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ12CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ12CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ12CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 65201 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 13.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 12V
Τάσης - Ανάλυση SMBJ (DO-214AA) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 600W
Ισχύς - μέγιστη παλμός 30.2A Πόλωση DO-214AA, SMB