Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ12A
MSMBJ12A
MSMBJ12A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ12A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ12A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
848 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ12A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 96068 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 1086-8015
1086-8015-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 30.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -