Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ11CA
MSMBJ11CA
MSMBJ11CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ11CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ11CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ11CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 56641 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.2V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 11V
Τάσης - Ανάλυση SMBJ (DO-214AA) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 600W
Ισχύς - μέγιστη παλμός 33A Πόλωση DO-214AA, SMB
Άλλα ονόματα 1086-8009
1086-8009-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MSMBJ11CA
Περιγραφή TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18.2V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια No
Σχετικά προϊόντα
MSMBJ10CAE3 Image
  • Μέρος#:MSMBJ10CAE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 10V 17V DO214AA