Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJ13A
MSMBJ13A
MSMBJ13A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJ13A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJ13A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
848 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJ13A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 104002 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 13V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.5V Τάση - Ανάλυση (Min) 14.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W