Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSKD165-12
MSKD165-12
MSKD165-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSKD165-12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSKD165-12
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.2KV 165A SD2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSKD165-12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.2KV 165A SD2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2801 pcs Φύλλο δεδομένων MS(K,A,C)D165
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 300A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SD2
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση D2
Αλλα ονόματα MSKD16512 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 165A Chassis Mount D2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 9mA @ 1200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 165A