Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSKD100-12
MSKD100-12
MSKD100-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSKD100-12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSKD100-12
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.2KV 100A D1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSKD100-12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.2KV 100A D1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5581 pcs Φύλλο δεδομένων MSK,MSA,MSC_D100
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.35V @ 300A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D1
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση D1
Αλλα ονόματα MSKD10012 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 100A Chassis Mount D1 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5mA @ 1200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100A