Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSKD120-18
MSKD120-18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSKD120-18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSKD120-18
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.8KV 120A D1
Product parameter
Αριθμός μέρος MSKD120-18 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.8KV 120A D1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4606 pcs Φύλλο δεδομένων MSK,MSA,MSC_D120
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.43V @ 300A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1800V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D1
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση D1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1800V 120A Chassis Mount D1
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 6mA @ 1800V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A