Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSAD200-16
MSAD200-16
MSAD200-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSAD200-16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSAD200-16
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSAD200-16 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4515 pcs Φύλλο δεδομένων MS(K,A,C)D200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 300A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SD2
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση D2
Αλλα ονόματα MSAD20016 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 200A Chassis Mount D2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 9mA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A