Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSAD165-08
MSAD165-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSAD165-08 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSAD165-08
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 800V 165A D2
Product parameter
Αριθμός μέρος MSAD165-08 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 800V 165A D2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5042 pcs Φύλλο δεδομένων MS(K,A,C)D165
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.4V @ 300A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 800V Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 800V 165A Chassis Mount D2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 9mA @ 800V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 165A