Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > MSAD60-12
MSAD60-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSAD60-12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSAD60-12
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.2KV 60A D1
Product parameter
Αριθμός μέρος MSAD60-12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 1.2KV 60A D1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4514 pcs Φύλλο δεδομένων MSK,MSA,MSC_D60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 200A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D1
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση D1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1200V 60A Chassis Mount D1
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5mA @ 1200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 60A