Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ6.5A
MASMLJ6.5A
MASMLJ6.5A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ6.5A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ6.5A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
122 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ6.5A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10721 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 7.22V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)