Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ58CA
MASMLJ58CA
MASMLJ58CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ58CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ58CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
114 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ58CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10615 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 58V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 93.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 64.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1086-6510
1086-6510-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 32A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMLJ6.5CA Image
  • Μέρος#:MASMLJ6.5CA
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB