Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ54A
MASMLJ54A
MASMLJ54A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ54A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ54A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
122 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ54A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10969 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 60V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)