Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMLJ60A
MASMLJ60A
MASMLJ60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMLJ60A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMLJ60A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
122 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMLJ60A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11897 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 60V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 96.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 66.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1086-6520
1086-6520-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 31A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MASMLJ6.0AE3 Image
  • Μέρος#:MASMLJ6.0AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 6V 10.3V DO214AB