Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCGLCE11AE3
MASMCGLCE11AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCGLCE11AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCGLCE11AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
109 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCGLCE11AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10356 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 11V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 12.2V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)