Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCGLCE130A
MASMCGLCE130A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCGLCE130A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCGLCE130A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 130V 209V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
108 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCGLCE130A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 130V 209V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9584 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 130V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 209V Τάση - Ανάλυση (Min) 144V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)