Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MASMCGLCE100A
MASMCGLCE100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MASMCGLCE100A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MASMCGLCE100A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
108 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MASMCGLCE100A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9925 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 100V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 162V Τάση - Ανάλυση (Min) 111V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing
Αλλα ονόματα 1086-5844
1086-5844-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 9.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz