Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M15KP90AE3
M15KP90AE3
M15KP90AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M15KP90AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M15KP90AE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M15KP90AE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4221 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 100V Τάση - Ανάλυση (Min) 90V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 103A Πόλωση DO-204AR, Axial