Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M15KP75CA
M15KP75CA
M15KP75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M15KP75CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M15KP75CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 75VWM 122VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος M15KP75CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4673 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 83.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 75V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 123A Πόλωση DO-204AR, Axial