Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M15KP85A
M15KP85A
M15KP85A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M15KP85A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M15KP85A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος M15KP85A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5696 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 94.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 85V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 109A Πόλωση DO-204AR, Axial