Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M15KP64CA
M15KP64CA
M15KP64CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M15KP64CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M15KP64CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 64VWM 104VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος M15KP64CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4818 pcs Φύλλο δεδομένων M15KP22A - 280CA, e3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 71.1V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 64V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 15000W (15kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 144A Πόλωση DO-204AR, Axial