APTMC120TAM12CTPAG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTMC120TAM12CTPAG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 6N-CH 1200V 220A SP6P
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 44 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTMC120TAM12CTPAG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 6N-CH 1200V 220A SP6P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44 pcs Φύλλο δεδομένων APTMC120TAM12CTPAG
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 30mA (Typ)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP6-P Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 150A, 20V Ισχύς - Max 925W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8400pF @ 1000V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 483nC @ 20V FET Τύπος 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
FET Χαρακτηριστικό Silicon Carbide (SiC) Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V (1.2kV)
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1200V (1.2kV) 220A (Tc) 925W Chassis Mount SP6-P Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 220A (Tc)