APTMC170AM60CT1AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTMC170AM60CT1AG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 1700V 53A SP1
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 217 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTMC170AM60CT1AG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 1700V 53A SP1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 217 pcs Φύλλο δεδομένων APTMC170AM60CT1AG
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 2.5mA (Typ)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP1 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 50A, 20V Ισχύς - Max 350W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3080pF @ 1000V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 190nC @ 20V FET Τύπος 2 N Channel (Phase Leg)
FET Χαρακτηριστικό Silicon Carbide (SiC) Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1700V (1.7kV)
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N Channel (Phase Leg) 1700V (1.7kV) 50A (Tc) 350W Chassis Mount SP1 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)