APTMC120AM12CT3AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTMC120AM12CT3AG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 1200V 220A SP3F
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 123 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTMC120AM12CT3AG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 1200V 220A SP3F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123 pcs Φύλλο δεδομένων APTMC120AM12CT3AG
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 30mA (Typ)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP3 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 150A, 20V Ισχύς - Max 925W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8400pF @ 1000V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 483nC @ 20V FET Τύπος 2 N Channel (Phase Leg)
FET Χαρακτηριστικό Silicon Carbide (SiC) Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V (1.2kV)
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N Channel (Phase Leg) 1200V (1.2kV) 220A (Tc) 925W Chassis Mount SP3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 220A (Tc)