Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT400DA120G
APTGT400DA120G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT400DA120G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT400DA120G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 560A 1785W SP6
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 926 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT400DA120G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 560A 1785W SP6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 926 pcs Φύλλο δεδομένων APTGT400DA120G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 400A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP6
Σειρά - Ισχύς - Max 1785W
Συσκευασία / υπόθεση SP6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 28nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 560A 1785W Chassis Mount SP6 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 750µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 560A Διαμόρφωση Single