Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT35DA120D1G
APTGT35DA120D1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT35DA120D1G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT35DA120D1G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 55A 205W D1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT35DA120D1G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 55A 205W D1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4413 pcs Φύλλο δεδομένων APTGT35DA120D1
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 35A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D1
Σειρά - Ισχύς - Max 205W
Συσκευασία / υπόθεση D1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 55A 205W Chassis Mount D1
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 5mA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 55A